E-parduotuvės Didla aprašymas 

 

MB "Geros idėjos namams" 2014 m. gruodžio mėnesį. Parduotuvės atidarymo idėja gimė Imanto ir Gintaro (įkūrėjų) diskusijų metu apie rinką ir joje esančias paslaugas. Abu esame sukaupę didelę patirtį internetinės prekybos ir aktyvių pardavimų srityse. Kartu dirbdami didelėse Lietuvos prekybos įmonėse pastebėjome, kad Lietuvos klientai negauna geriausių prekių už žemiausią kainą. Todėl nusprendėme atidaryti savo įmonę ir plėtoti joje tokias sritis kaip: inovacijos, patraukli ir teisinga kaina, pagarba klientui, atsakomybė, kokybė. 

Mūsų pagrindis tikslas - užaugti pakankamai dideliais, kad galėtume konkuruoti su pagrindiniais rinkos žaidėjais. O konkuruojančios įmonės naudingos kam? Taip! Jums, klientams. 

Pastoviai atnaujiname ir plečiame savo asortimentą tiek prekių, tiek prekių grupių skaičiumi. Mes sieksime pasiūlyti viską, ko gali prireikti namų statyboms, remontui, namų įrengimui, sodui ar pramogoms namie. 

Todėl mes tikimės Jūsų pasitikėjimo mūsų įmone. Mainais į tai mes Jums suteiksime kokybiškas paslaugas, prekes ir tik už geriausią kainą. 

Mūsų pavadinimas DIDLA kilęs iš Pabradės mieste esančio gatvės/rajono trumpinio, kuriame mes užaugome. Kartu toks pavadinimas pasirinktas, kad jį būtų paprasta prisiminti ir surinkti su kompiuterio klaviatūra.

Kokybė - Jūs galite būti tikri mūsų parduodamos produkcijos kokybe. Visos prekės yra perkamos iš oficialių atstovų Lietuvoje, šioms prekėms suteikiama 2 metų garantija (fiziniams asmenims ). Produktų garantinis aptarnavimas atliekamas tik autorizuotuose gamintojų servisuose.

Pasitikėjimas - Mūsų parduotuvė www.didla.lt siekia įgauti kuo didesnį Jūsų pasitikėjimą. Vienas iš mūsų tikslų, kad klienti liktų patenkinti ir mumis pasitikėtų. Todėl mes visada Jūsų laukiame užsukant pas mus vėl. 

Štai mūsų atliktų pristatymų ir montavimo darbų pavyzdžiai:

Šis šiltnamis buvo pastatytas Vilniaus rajone, Sudervės miestelyje. Pradėjus šiltnamio montavimo darbus oras buvo nuostabus. Pats tas pavasariškam darbui. Tačiau įpusėjus darbus prasidėjo sniegas. Užpūstė iki kelių, taip apsunkindamas darbus. Darbai užsitęsė iki tamsaus meto, tačiau šiltnamis buvo sumontuotas, o klientai liko patenkinti darbais.

Didla.lt nuotrauka.

Šis šilnamis buvo pristatytas į Šiaulių miestą. Klientai patys susirinko šiltnamį ir pasidalino nuotraukomis su mumis. O mes jiems linkime gausaus derliaus. 

Didla.lt nuotrauka.
Norime pasidžiaugti mūsų kliento iš Pabradės miesto baigtais namo apšiltinimo ir dekoro darbais. Nuotraukoje matome namą prieš ir po darbų. Šiam projektui mes pristatėme Polistireninio putplaščio FASADA GRAFIT 031/10. Žinoma pristatėme ir visų reikiamų medžiagų kaip klijai, putplaščio tabletės, kampai ir t.t. Taip pat klientas susimontavo mūsų pristatytą lietaus nuvedimo sistemą RAIKO. O kad namas įgautų savo veidą jis buvo dekoruotas GOLDMURIT 25g 2mm samanėlė (4321) dekoratyviniu tinku. Sveikiname klientą pasibaigus apdailos darbus ir džiaugiamės galėję pristatyti medžiagų už protingą kainą.

Viršus