Gerbiami klientai, gaukite prekes tiesiai į namus

 Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

  •   Prieš pristatant prekes, kurjeris visada suderins su Jumis patogų prekių pristatymo laiką.
  •   Pasirinkus paslaugą "Atsiskaityti prekes pristačius kurjeriui" maksimali užsakymo suma yra € 100 +- € 10. Taip pat prašome kurjeriui turėti lygią sumą už užsakymo pristatymą, kad nereikėtų grąžos. Ačiū.
  •   Pristatymo mokestis iki 20 kg - € 3,50.
  •   Mokestis, kai prekės svoris didesnis nei 20 kg - € 7,2.
  •   Prekės, kurių svoris yra didesnis nei 50 kg - € 13,6.
  •   Prekių pristatymas į Kuršių Nerija kainuotų  € 16 + prekės svorio pristatymo mokestis.
  •   Užnešimo paslaugos kaina - € 15. Ji galioja tik šešiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose(Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).
  • Dėl prekių pristatymo termino prašome kreiptis info@didla.lt ar nurodytais telefonų numeriais ir mes Jums atsakysime į visus klausimus susijusius su pristatymo terminais.

Dauguma užsakytų prekių (prekės iki 20 kg) už € 3,5 pristatymo mokestį pristatomos iki pat gavėjo durų be jokių kitų papildomų mokesčių. Prekės, kurių svoris yra didesnis nei 20 kg, pristatymas kainuoja € 7,20, prekių virš 50 kg - pristatymas kainuoja € 13,6 ir jos pristatomos tik iki gavėjo namo. Didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių (pvz. šaldytuvų, vonių) užnešimo iki durų paslauga kainuoja € 15 ir ji prieinama tik šešiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus). Apie šią papildomą paslaugą būsite informuoti ir galėsite ją užsisakyti pateikdami užsakymą.

Neužsisakius prekės (-ių) užnešimo paslaugos, kurjeris pristatys tokią (-ias) prekę (-es) iki Jūsų nurodyto namo.

Fiskars prekės pristatomos per 2-3 d.d.

Makita prekės pristatomos per 2-3 d.d.

Aquasanita akmens masės kriauklės pristatomos per 3-4 savaites

Aquasanita metalinės kriaulės pristatomos per 2-3 d.d.

Aquasanita maišytuvai pristatomi per 2-3 d.d.

2016.12.19 - 2017.01.02 Aquasanita produkcijos pristatymas nevyks dėl kasmetinių gamintojo žiemos atostogų. Atsiprašome už nesklandumus. 

Timberland produkcija pristatoma per 2-3 d.d.

Išparduotuvės prekės pristatomos per 1-2 d.d.

Šildytuvai ir oro reguliavimo įranga pristatoma per 2-3 d.d.

Prekių priėmimas

Priimdami užsisakytas prekes iš kurjerio, patikrinkite siuntos (-ų) ir prekės (-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos (-ų) ir/ar prekės (-ių) išorinės pakuotės pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

  1. Prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
  2. Prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

 

Įsitikinkite, pasirinkus pristatymą į namus, užsakymą apmokant grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Kurjeriui galima apmokėti sumą iki € 100. Jei mokama suma didesnė - pasirinkus prekių pristatymo paslaugą per kurjerį, už prekes nebus galima atsiskaityti grynais pinigais.


Viršus