Galąstuvai

Galąstuvai  Yra 7 prekės(-ių).

Svoris 75 g Galima plauti indaplovėje Taip Žirklių galąstuvas tinkamas tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams. Užtikrina taisyklingą žirklių galandimą ir ilgaamžiškumą. Lengva valyti. Galima plauti indaplovėje.

0 Atsiliepimas(-ai)
13,00€

Plienas Nerūdijantis plienas Kietumas HRC 53 Ilgis 20 cm Svoris 180 g Galima plauti indaplovėje Taip "KitchenSmart" linijos plieninis galąstuvas peilių aštrinimui.

0 Atsiliepimas(-ai)
12,00€

Svoris 64 g Galima plauti indaplovėje Taip Galąstuvas, kuriuo paprasta naudotis, turi keramikinį galandimo akmenį ir neslystantį pagrindą. Užtikrina taisyklingą galandinimą ir ilgaamžiškumą. Lengva valyti. Galima plauti indaplovėje. Tinka kairiarankiams ir dešiniarankiams.

0 Atsiliepimas(-ai)
14,00€

Ilgis 16,5 cm Svoris 87 g Galima plauti indaplovėje Taip Galąstuvas, kuriuo paprasta naudotis, turi keramikinį galandimo akmenį ir neslystantį pagrindą. Šiuo galąstuvu galima galąsti tiek mažus peilius, tiek didelius, kurie turi storesnius ašmenis. Lengva išardyti valymui. Galima plauti idaplovėje. Tinka kairiarankiams ir dešiniarankiams. Naudodami...

0 Atsiliepimas(-ai)
20,00€

Svoris 0,075 kg Galima plauti indaplovėje Taip Galąstuvas, kuriuo paprasta naudotis, turi keramikinį galandimo akmenį ir neslystantį pagrindą. Užtikrina taisyklingą galandinimą ir ilgaamžiškumą. Lengva valyti. Galima plauti indaplovėje. Tinka kairiarankiams ir dešiniarankiams.

0 Atsiliepimas(-ai)
15,00€

Plienas Japoniškas nerūdijantis plienas Kietumas HRC 53 Ilgis 20 cm Svoris 0,183 kg Galima plauti indaplovėje Taip Japoniško nerūdijančio plieno galąstuvas, skirtas peilių galandinimui.

0 Atsiliepimas(-ai)
19,00€

Svoris 64 g Galima plauti indaplovėje Taip "Solid" galąstuvas, kuriuo ypač paprasta naudotis, turi keramikinį galandinimo akmenį ir neslystantį pagrindą. Galandinimas šiuo galąstuvu užtikrina ilgalaikį peilių aštrumą ir jų naudojimo ilgaamžiškumą. Lengva valyti. Galima plauti indaplovėje. Tinkamas ir kairiarankiams ir dešiniarankiams.

0 Atsiliepimas(-ai)
17,00€
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų

Viršus